DESIGN PENZION VEJROVNA, Přední Výtoň

Přední Výtoň 53, 38273
od 888 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Designový penzion Vejrovna nabízí své ubytovací prostory v bývalé Schwarzenberské hájence z roku 1828-1832. Hájenka se nachází v klidném prostředí mezi vodní nádrží Lipno a hraničním přechodem Guglwald (AT).

Další informace

Atelier Bambas, který navrhl jak design interiérů tak i podobu střešních zahrad, včetně snídaňové a večerní terasy, dbá při postupné rekonstrukci především na to, aby zde byl zachován genius loci této historické stavby a zároveň zakomponoval do těchto prostor designové a technické prvky, které povýší ubytování na jedinečný zážitek.
Rekonstrukce objektu, která trvá od roku 2003, si od samého začátku kladla za cíl, aby se každý apartmán stal výtvarným originálem.

Se stejným záměrem se postupuje i v rekonstrukci ostatních prostor tohoto domu, ať jde o budoucí recepci, kuchyni, restauraci, vinný sklep či vinotéku, která vznikne na místě bývalé stáje. Z plánovaných sedmi apartmánů jsou v současné době k dispozici čtyři, včetně apartmánu pro handicapované osoby. Koupelny jsou vybaveny keramikou od společnosti Villeroy & Boch, samozřejmostí je podlahové vytápění, pro klidný spánek slouží dubové postele s těmi nejkvalitnějšími matracemi a ložním prádlem.

Pět hektarů pozemků a lesa, které se rozkládají kolem samotného penzionu, zajišťují jeho návštěvníkům jistotu klidné relaxace. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, která je podávána formou švédského stolu.

Ceny

Cena za osobu
888 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Golf
Jachting, windsurfing
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Rybolov
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Okolí

Kolem penzionu vedou stezky pro cyklisty, lyžařský areál Hochficht (AT) je vzdálen 40 km, areál Lipno 6 km, stejně tak bowling, kryté tenisové kurty a další formy sportovního a relaxačního vyžití. V blízkosti se nachází rovněž historická jádra měst Český Krumlov, Prachatice nebo Freistadt, nepřeberné možnosti pro bližší poznávání nabízí národní parky Šumava, Bayerische Wald a malebný Mühlviertel.

Mapa

Velká mapa