Hotel Barborka, Přední Výtoň

Přední Výtoň 32, 38273
od 530 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vážený návštěvníku, oblíbený hotel Barborka u přehrady Lipno Vás srdečně vítá na svých stránkách. Hotel stojí v atraktivním místě na okraji obce Přední Výtoň u pravého břehu Lipna na jeho druhé klidnější straně. Je to poblíž rakouských hranic a areálu Hochficht. Asi 80 metrů od hotelu stojí starobylý farní kostel sv. Filipa a Jakuba. Stejně daleko jsou upravené břehy přehrady Lipno.

Další informace

Hotel má všechny pokoje - ubytování s příjemnou terasou nebo balkonem
a jsou směrované na jižní slunnou stranu.Každý je vkusně zařízen a celkově vyladěn tak, aby se zde hosté cítili co nejpříjemněji. Samozřejmostí jsou samostatné koupelny se sprchou a WC, TV se satelitním příjmem, pokojovým mini barem a posezením na terase nebo balkonu. Klid, pohoda, pozitivní atmosféra a čistota, to především Vám nabízí hotel Barborka u přehrady Lipno.

K ubytování patří i internetové připojení WI-FI zdarma. Mnozí návštěvníci ocení za nevelký poplatek hotelovou saunu či whirpool. Další zábavu, kterou nabízí  hotel, je kulečník.

Vaše malé děti se u nás určitě nebudou nudit, přímo u hotelu je pro ně připraveno ohrazené dětské hřiště (pískoviště, houpačky a skluzavka). Doslova dětskou atrakcí se stala velká trampolina. Na ní se malí návštěvníci mohou vyřádit dle libosti. V zimních měsících Lipno nabízí ubytování s lyžovaním  v areálu Kramolín nebo v rakouském středisku Hochficht. Hochficht i Kramolín je zárukou kvalitního lyžování v širokém okolí.

Ceny

Domácí mazlíček
50 Kč
Jednolůžkový pokoj
530 Kč
Polopenze
270 Kč
Přistýlka
380 Kč
Snídaně
120 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Wellness služby

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurace hotelu Barborka je otevřena denně a v hojné míře je vyhledávána také těmi, kteří okolo jen projíždějí. Pro svůj útulný interiér a klidnou atmosféru si hosté rádi přichází do restaurace užít i večer a dobře se zde najíst. Vyhlášená kuchyně hotelové restaurace splňuje i ty náročné gurmánské požadavky. Ochutnejte něco z bohatého jídelního lístku restaurace hotelu Barborka. A ještě něco! Venkovní zahradní restaurace pod letním sluncem nabízí ty správné letní občerstvovací požitky.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Kopírka
Mikrofon(y)
Plátno
Připojení k internetu
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač
Tabule
Videopřehrávač

Firemní akce

Hotel Barborka a Lipno to je také populární kongresová turistika. Řada firem na tomto příjemném místě na Lipně pořádá svá školení, semináře, firemní akce, kongresy a nejrůznější setkání.

Hotel má profesionální školící místnost ( konferenční sál až pro 50 lidí !! ) s příslušenstvím, velkou plazmovou televizí, DVD přehrávačem, promítacím plátnem a flipchartem. Hotel Barborka je prostě ideálním spojením s tím, čemu se dnes říká kongresová turistika.Uvolněné a příjemné prostředí hotelu Barborka, krásné okolí a originální restaurace, to vše dodá těmto pracovním setkáním zcela jiné dimenze. Umíme pro Vás připravit i doprovodný program. Semináře, kongresy a školení jsou zkrátka nejlepší na Lipně.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Golf
Golfový trenažér
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Půjčovna lyží
Rybolov
Solárium
Squash
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Mapa

Autobus 20m
Vlak 6km
Velká mapa

Hotel Barborka: kontakty

Telefon:
380 735 941
602 186 922
602 160 626
Mobil: