Hotel Panský dům, Vyšší Brod

Míru 82, 38273
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítejte v našem hotelu Panský dům. Historie tohoto objektu sahá až do roku 1530. Během staletí mnohokrát změnil majitele i svůj vzhled. V roce 1996 koupila hotel rodina Šádkových, která pokračuje v tradici dobrých služeb se zkušenosmi pěti generací (více než 125 let) v gastronomii a hotelových službách. Současnou podobu hotelu dala celková rekonstrukce hotelové a restaurační části, která proběhla v letech 2000 - 2001. Hotel je umístěn ve spodní části náměstí ve Vyšším Brodě

Další informace

   V roce 2001 byl objekt včetně hotelové části zrekonstruován a proto můžeme nabídnout našim hostům 26 pokojů o celkové kapacitě 51 míst. Na všech pokojích je sprcha a WC.

Hotel je díky zmiňované kapacitě vhodný i pro autobusové zájezdy. Celoročně je však díky své poloze u bran Šumavy a sousedního Horního Rakouska hojně využíván i pro rekreaci a tranzit.

 

Na recepci funguje vedle standardních služeb i prodej turistických suvenýrů a všem hostům je zde k dispozici i terminál SAZKA se všemi službami od sázení až po dobíjení telefonních kreditů.

  • Celková kapacita 51 lůžek
  • Rekreace - Zájezdy - Tranzit
  • 21 dvoulůžkových pokojů
  • 2 třílůžkové pokoje
  • 3 jednolůžkové pokoje
  • Terminál SAZKA na recepci
  • Na každém pokoji je k volnému užití WI - FI připojení na internet

Ceny

Cena za osobu
450 Kč

Snídaně v ceně


Mimosezónní ceny

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
51
Dvoulůžkové pokoje
21
Jednolůžkové pokoje
3
Kapacita restaurace
100
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace v našem hotelu je situována do jediné klimatizované místnosti. Většina ze stovky míst pro naše hosty se nachází ve stylových boxech, část stolů uprostřed místnosti je uzpůsobena tak, aby se prostor dal použít například pro rauty, nebo coby taneční parket při různých příležitostech jako jsou například firemní večírky, oslavy narozenin, taneční zábavy, oslavy příchodu Nového roku... V příznivých měsících je pro naše hosty připravena zastřešená terase ve dvoře. Zde je k dispozici 70 míst.

 

V levém křídle budovy a novodobé přístavbě z minulého století je pro všechny milovníky skvělého piva a sportu v čele s kopanou připravena originální fotbalová pivnice!

Stejně jako v restauraci, i zde je točen skvělý Gambrinus z pivních tanků, které si může zákazník dokonce prohlédnout přes zasklený průhled do chladicího boxu.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Půjčovna lodí
Rybolov
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero

Okolí

Možnost lyžování nabízí lyžařské středisko Kramolín - Lipno nad Vltavou (cca 10 km). Hotel je výhodně situován - v blízkosti hraničního přechodu do Rakouska - Studánky/Weigetschlag (cca 4 km). 100% jistota sněhové pokrývky v cca 140 km vzdáleném zimním lyžařském středisku Hinterstoder v rakouských Alpách. Nabízíme tedy výhodnou výchozí polohu při výjezdu i návratu do ČR. Velmi zajímavé pro Vaše klienty mohou být lyžařské pobyty do oblasti zimního střediska Sternstein - Rakousko (cca 8 km). Je tedy výhodné za sněhem dojíždět bez velkých nákladů na stravování a ubytování v Rakousku. Vyšší Brod je výchozí bod pro sjíždění řeky Vltavy. Jsou zde půjčovny lodí a raftů. Vzhledem k blízkosti Lipenské přehrady, místního kláštera a Poštovního muzea je Vyšší Brod atraktivní po celý rok pro všechny druhy turistiky, včetně cykloturistiky (nová cykloturistická trasa kolem lipenské přehrady)

Mapa

Velká mapa