Pension TIFFANY, Český Krumlov

Rooseveltova 31, Český Krumlov, 38101
od 900 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 190m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte levné a přitom příjemné a útulné ubytování v Českém Krumlově? Právě jste jej našli. V pensionu TIFFANY jsme připraveni poskytnout Vám vše, co očekáváte.

Další informace

Náš pension je situován v příjemné tiché uličce, 50 kroků od českokrumlovského divadla, muzea a kamenného mostu. Za tři minutky pohodovou chůzí dojdete na náměstí, pokud se ovšem po cestě nezdržíte na nádherné vyhlídce na město. Tohleto všechno je Vám k dispozici v klidné části Českého Krumlova a přitom se k nám dostanete jednoduše, nedalekým sjezdem z hlavní silnice. Dále již navazuje pěší zóna historického centra.    

Náš historický dům z roku 1625, který je zařazen mezi kulturní památky, se nám podařil s ohledem na středověký ráz města velmi citlivě a komplexně zrekonstruovat. Při vstupu na Vás dýchne duch českokrumlovské historie. Přivítá Vás dubové schodiště, k ubytování jsou na výběr 3 velké pokoje a 3 menší pokojíky s celkem 17 lůžky (ceník, rezervace).   

Naproti pensionu sídlí půjčovna lodí, raftů a kol. Rádi Vám poradíme, kam na výlet do okolí, kam za památkami, kulturou nebo kde se dobře najíte. Pokud budete mít zájem, zašleme Vám nabídku programů a dalších služeb mailem. Rádi zde přivítáme i Vaše čtyřnohé miláčky. 

Věříme, že se u nás budete cítit jako doma (a zároveň zde na Vás dýchne doba končícího středověku a počátku novověku).

Ceny

Cena za parkování (auto)
200
Cena za parkování (moto)
200
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.100 Kč
Jednolůžkový pokoj
900 Kč
Přistýlka
350 Kč
Snídaně
150 Kč

Ceník: Hlavní sezóna: 1.4. 2018 do 1.11. 2019 Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou: 900 Kč/ 1 osoba, 1100 Kč/2 osoby. Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou na chodbě: 700 Kč/1 osoba, 900 Kč/2 osoby.

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Rodinné pokoje

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
17
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
3
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Golf
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Rybolov
Vodáctví, lodě

Mapa

Centrum 190m
Autobus 100m
Vlak 2km
Velká mapa