Pension TIFFANY, Český Krumlov

Rooseveltova 31, Český Krumlov, 38101
od 900 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 190m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte levné a přitom příjemné a útulné ubytování v Českém Krumlově? Právě jste jej našli. V pensionu TIFFANY jsme připraveni poskytnout Vám vše, co očekáváte.

Další informace

Náš pension je situován v příjemné tiché uličce, 50 kroků od českokrumlovského divadla, muzea a kamenného mostu. Za tři minutky pohodovou chůzí dojdete na náměstí, pokud se ovšem po cestě nezdržíte na nádherné vyhlídce na město. Tohleto všechno je Vám k dispozici v klidné části Českého Krumlova a přitom se k nám dostanete jednoduše, nedalekým sjezdem z hlavní silnice. Dále již navazuje pěší zóna historického centra.    

Náš historický dům z roku 1625, který je zařazen mezi kulturní památky, se nám podařil s ohledem na středověký ráz města velmi citlivě a komplexně zrekonstruovat. Při vstupu na Vás dýchne duch českokrumlovské historie. Přivítá Vás dubové schodiště, k ubytování jsou na výběr 3 velké pokoje a 3 menší pokojíky s celkem 17 lůžky (ceník, rezervace).   

Naproti pensionu sídlí půjčovna lodí, raftů a kol. Rádi Vám poradíme, kam na výlet do okolí, kam za památkami, kulturou nebo kde se dobře najíte. Pokud budete mít zájem, zašleme Vám nabídku programů a dalších služeb mailem. Rádi zde přivítáme i Vaše čtyřnohé miláčky. 

Věříme, že se u nás budete cítit jako doma (a zároveň zde na Vás dýchne doba končícího středověku a počátku novověku).

Ceny

Cena za parkování (auto)
200
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.100 Kč
Jednolůžkový pokoj
900 Kč
Přistýlka
350 Kč
Snídaně
200 Kč

Ceník: Hlavní sezóna: 1.4. 2018 do 1.11. 2019 Dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou: 900 Kč/ 1 osoba, 1100 Kč/2 osoby. Dvoulůžkový pokoj se společnou koupelnou na chodbě: 700 Kč/1 osoba, 900 Kč/2 osoby.

Služby

Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
17
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
3
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Golf
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Rybolov
Vodáctví, lodě

Mapa

Centrum 190m
Autobus 100m
Vlak 2km
Velká mapa