Penzion Bumbálka, Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, 382 78
od 900 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1.6km

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování v oblíbené oblasti Lipensko, již od 275,- Kč osobu. K dispozici je velká zahrada, prostředí ideální pro rodiny s dětmi.  Objekt je umístěn v klidném prostředí v blízkosti lesa. Leží na kraji obce Lipno nad Vltavou. Ubytujeme až 19 osob v 5-ti pokojích.

Další informace

Bumbálka - Lipno nad Vltavou, Kobylnice - ubytování na Lipně až pro 19 osob v 5 standardně zařízených pokojích 4x se 4 lůžky, 1x se 2 lůžky. Každý pokoj s vlastním sociálním zařízením a TV. Vybrané pokoje mají ledničku a snídaňovou kuchyňku. V přízemí společná kuchyně, sklad po kola/ lyže, terasa a zahrada s ohništěm i grilem, zahradním nábytkem. Společná kuchyně, společenská místnost, jídelna. Skiareál Lipno Kramolín 1.800m, pláže přehrady Lipno cca 600m. V blízkosti cyklostezka Lipno - Frymburk, Stezka korunami stromů, bobová a in line dráha a další sportovní areály. Aquapark Lipno a Frymburk zajišťující standardní wellness služby. Parkování u domu. Internet WiFi. Lipno Card k dispozici v Infocentru. Restaurace, obchody, zdravotní zařízení atd. v Lipně nad Vltavou a Frymburku. Výlety Český Krumlov, hrad Rožmberk, Vítkův Hrádek … poznejte jižní Čechy! --- V zimě lyžování v Čechách i Rakousku - skiareál Lipno Kramolín, Frymburk, rakouský Sternstein a Hochficht. + Vhodné především pro rodiny s dětmi i pro skupinové pobyty na Lipně.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.300 Kč
Domácí mazlíček
80 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč

Ceny platné za min. 2 noci. Delší pobyt než 4 noci mimo hlavní sezónu, zvýhodněná cena na vyžádání. Cena za celý objekt již od 4500,- noc.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Venkovní ohníště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Vlastní koupelna
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží

Mapa

Centrum 1.6km
Autobus 1.5km
Vlak 3km
Velká mapa

Penzion Bumbálka: kontakty

Telefon:
603 143 543
603 877 007
Mobil: