Praktik Penzion Krumlov, Přísečná

Přísečná 71, 38101
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově postavený penzion leží přímo na trase České Budějovice-Český Krumlov-Lipno. Od historického centra Českého Krumlova jsme vzdáleni pouze 1 km. Sto metrů od penzionu se nachází autobusová a vlaková zastávka.

Další informace

Náš penzion poskytuje ubytování s vysokým standartem. Každý pokoj je vybaven TV přímačem a vlastním sociálním zařízenim se sprchovým koutem. Ve společenské místnosti je lednička a mikrovlná trouba volně k použití. Na penzionu je též Wifi připojení. Nabízíme 3 dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí a 5 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky. Čtyři pokoje mají možnost přistýlek. Maximální kapacita penzionu je 22 lůžek. Bohatá snídaně, není v ceně, se podává ve společenské místnosti formou švédského stolu. Na každém pokoji je jídelníček Pizza servisu, který k nám rozváží své speciality. Dovážka je zdarma. Hosté mohou parkovat přímo před penzionem zdarma. Pro motocyklisty a cyklisty je možnost vnitřního parkování.  Hosté mohou využívat zastřešenou letní terasu. 

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Přistýlka
350 Kč

Cena 800,-- Kč za malý pokoj (3 pokoje) s oddělenými lůžky, za menší pokoj s manželskou postelí je cena 900,-- Kč ( 1 pokoj), za velký pokoj s manželskou postelí 1 000,-- Kč ( 4 pokoje)

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
22
Dvoulůžkové pokoje
8

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Půjčovna lyží
Půjčovna skútrů
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Okolí

Nejunikátnější komlex historických staveb v celé Evropě, který byl spolu se Státním hradem a zámkem Český Krumlov v r.1992 zapsán na Seznam kulturního a přírodního dědictví lidstva UNESCO. Kultura - otáčivé hlediště,městské divadlo, galerie Egon Schiele, pohádkový dům, okresní muzeum, muzeum voskových figurín, muzeum útrpného práva, kino, hvězdárna a observatoř Kleť, keltské Opidium, Dívčí Kámen.Kláštery český Krumlov.Poutní areál na Křížové hoře nad Českým Krumlovem

Sport-Kanoe, rafty, noční jízdy na raftech, městský rybník na Horní Bráně, koloběžky, Lipenská přehrada a Stezka korunami stromů.

Mapa

Centrum 1km
Autobus 100m
Vlak 100m
Velká mapa