Private Luxury Apartments, Frymburk

Frymburk 391, 38279
od 1.500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pokoje a Apartmá pod správou společnosti Private Luxury Apartments se nachází přímo ve Wellness Hotelu Frymburk v Residenci D. Máte rádi hotel, protože nabízí širokou nabídku služeb přímo na místě? Nebo raději soukromé apartmá, kde nejste nikým rušení a užíváte si svůj klid a pohodu? Private Luxury Apartments Vám nabízí jedinečnou kombinaci těchto dvou typů ubytování. Naše privátní čtyřhvězdičkové Residence umístěné v klidné části Wellness Hotelu Frymburk Vám poskytuje neomezenou možnost využití všech služeb hotelu a zároveň poskytuje soukromí, pohodlí a ničím nerušený relax v Bed & Breakfast apartmá.

Další informace

Ubytování Frymburk - Apartmány Private Luxury se nachází přímo v komplexu Wellness hotelu Frymburk v Residenci D, který leží jen 100 m od Vodní nádrže Lipno. Recepce 24 hodin denně, parkování přímo u hotelu, pocit výjimečnosti, luxusu a pohodlí (zejména díky vysokým americkým postelím, které zajistí maximální komfort a požitek ze zdravého spánku) poskytnou dokonalý pobyt hlavně pro páry. Toužíte po odpočinku? Vyhledáváte turistiku, adrenalin a sportovní aktivity? Pak jste na správném místě.

Private Luxury Aparments, provozuje pokoje a apartmány v soukromé části budovy - Residence D, která nepatří Wellness Hotelu Frymburk. Všechny části budovy jsou vzájemně propojené. Poskytujeme pouze ubytování, dodatečné služby jsme schopni zajistit, pokud má host zájem. Konkrétní poptávky zpracováváme individuálně. Výhodou našich pokojů a apartmá je, že máte všechny hotelové služby přímo v místě, vše pod jednou střechou komplexu.Využíváme služby hotelové recepce tudíž ubytovaní do našich apartmánů je možné 24h denně. Lze libovolně využívat všech služeb Wellness Hotelu za případný poplatek. Všechny Hotelové služby jako např. snídaně, večeře, vstupy do Wellness Spa, masáže, bazény saunový svět atd. lze dokoupit přímo ve Wellness Hotelu.

Pokoje poskytují pocit výjimečnosti, luxusu a pohodlí, zejména díky vysokým americkým postelím, které zajišťují maximální komfort a požitek ze zdravého spánku. Apartmány jsou laděny vkusně a decentně se zaměřením na funkčnost a pohodlí. Vhodné zejména pro páry.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.500 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Společenské prostory
Recepce non-stop
Výtah
Úschovna zavazadel
Dětský koutek
Bar
Restaurace
Bazén
Masáže
Sauna
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
1

Vybavení pokojů

Lednička
Mikrovlnná trouba
Vlastní koupelna
WC
Satelit, kabelová TV
Balkón
Kuchyňka

Restaurace

O stravování hostů Private Luxury Apartments se starají profesionálové v centrální hotelové restauraci Wellness Hotelu Frymburk s kapacitou 180 míst. Dokoupení polopenze (večeře) je možné přímo na místě v hotelové restauraci za cenu 300 Kč /osoba – večeře / den.. Speciality italské nebo thajské kuchyně ochutnáte ve Well & Wine Restaurantu, drobné občerstvení nabízí lobby bar a kavárna. V sezóně je otevřená také venkovní terasa pro 150 hostů, letní srub a hotelová Marína na břehu Lipna. Snídaně se podávají formou bohatého bufetového stolu. Vážení hosté, v současné době nejsme schopni z technicko-provozních důvodů poskytovat snídaně v ceně ubytování. Snídaně odebíráme od Wellness Hotelu, kde bude po dobu 3-4 měsíců probíhat změna softwaru a digitalizace pro Restauraci a Recepci. Snídani je však možné zakoupit přímo na místě v hotelové restauraci za cenu 190 Kč / osoba a dětské se slevou tedy 95 Kč / dítě do 12 let. Předpokládáme, že od 1.6.2019 budeme snídaně poskytovat v ceně ubytování. Děkujeme za pochopení.

Sportovní možnosti v okolí

Volejbalový kurt
Bowling, kuželky
Golfový trenažér
Lyže, snowboard
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Squash
Tenisový kurt
Jezdectví, koně
Rybolov
Létání
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Fitness, posilovna

Okolí

Vzhledem ke své poloze nabízí apartmány nepřeberné množství aktivit. Ať už preferujete vyjížďku na kole (poklidnou nebo divočejší), brusle nebo vodu, svůj volný čas si maximálně užijete.

Mapa

Velká mapa